Новинка

Модуль керування зарядом XH-M601 Контролер заряду 12V
72,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103037
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер заряду 12V акумуляторів XH-M601
Контролер призначений для автоматичного увімкнення/вимкнення зарядного пристрою в разі досягнення напруги на акумуляторній батареї заданих (настроюваних) значень верхнього і нижнього рівнів.
Момент увімкнення/вимкнення модуля можна визначити за індикаторним світлодіодом і характерним клацанням реле. Є можливість підключення вольтметра.
Якщо напруга акумулятора дорівнюватиме або буде нижчою за встановлене значення напруги нижнього порога - контролер увімкне зарядний пристрій. У разі досягнення на батареї напруги верхнього порога, контролер вимкне зарядний пристрій, оберігаючи акумулятор від перезарядження.
Напруга нижнього порога встановлюється резистором VR2, а верхнього - VR1. Обертання за годинниковою стрілкою збільшує напругу, проти годинникової - зменшує.
Налаштування контролера заряду XH-M601
Щоб налаштувати додаток, вам слід налаштувати джерело живлення.
Вивертаємо проти годинникової стрілки у крайній позиції (до клацання) резистор RP1.
Вивертаємо за годинниковою стрілкою у крайнє положення (до клацання) резистор RP2.
Подаємо на роз'єми Bat +- мінімальну напругу, при якому увімкнеться реле. Світлодіод на модулі горіти не повинен.
Критимо резистор RP1 за годинниковою стрілкою, до моменту загоряння світлодіоду на модулі. Таким чином можна налаштувати нижній поріг включення.
Подаємо на роз' єднання Bat+- максимальне напруження, при якому модуль повинен вимкнути реле. Світлодіод на модулі повинен горіти.
Вивертаємо RP2 проти годинникової стрілки, до моменту вимкнення світлодіода на модулі. Таким чином можна налаштувати верхній поріг вимикання.
Технічні характеристики XH-M601:
Модель: XH-M601
Напруга нижнього порога (включення реле): 10,5V (регулюється);
Напруга верхнього порога (вимкнення реле): 14,8V (регулюється);
Нижній поріг (заводські установки): 12,4 В
Верхній поріг (заводські параметри): 14,8 В
Струм споживання у режимі вимкненого реле: не більше 12ма;
Максимальний струм комутації реле (не плутати з зарядним струмом) — до 10А;
Похибка: 0.1 В
Коригування потенціометрами: RP2, RP1
Розміри: 50 мм x 32 мм x 18 мм (Д x Ш х В)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Контролер |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип монтажа | Гвинтовий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 5 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Да |
| Номінальний струм | 5 А |
| Номінальна потужність | 60 кВт |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Напруга заряджання | 14 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 5 А |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Максимальна напруга спрацьовування | 15 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 10 В |
| Похибка вимірювання | 1 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,70 ₴





