
Підвищувальний понижувальний LTC3780 5-32V/1V-30V 10A DC-DC перетворювач
712,90 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100667
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підвищувальний понижувальний перетворювач LTC3780 5-32V/1V-30V 10A DC-DC
Підвищувальний перетворювач DC-DC LTC1871 - це високоякісний пристрій, розроблений для ефективного перетворення постійної напруги (DC). ПІДТРИМУЄ ВИХІДНУ НАПРУГУ НА ЗАДАНОМУ РІВНІ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВХІДНОЇ! Він дає змогу підвищити вхідну напругу в діапазоні від 3 до 35 В до вихідної напруги від 3,5 до 35 В. Перетворювач має високу вихідну струмоутворювальну здатність до 6 А (9 А пікового значення), що забезпечує достатню потужність для живлення різних пристроїв.
Блок живлення являє собою свого роду високоефективний автоматичний регулятор напруги. Яким би не було значення вхідної напруги, вихідну напругу можна підтримувати постійною. Наприклад, встановіть вихідну напругу на 12 В, після чого зміна вхідної напруги в діапазоні 5-32 В ніяк не вплине на вихідну напругу, яка залишиться 12 В. Цей модуль має ідеальну функцію захисту і може широко використовуватися в ноутбуках, автомобільних джерелах живлення, контролерах сонячних батарей тощо.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: DC 5-32В
Усім процесом керує ШІМ контролер LTC3780 виробництва фірми Linear Technology.
Вихідна напруга: DC 1-30В регульована.
Вихідний струм: Тривало 8A, 10A пікове значення.
Вихідна потужність: тривало 80W, пікове значення 130W, якщо потужність понад 80W потрібне додаткове охолодження
Вихідні пульсації: 50mV Діапазон робочих температур: -45 ~ + 85 ℃
Плата має товщину всього 13 мм, найвищі компоненти, це конденсатори.
Зліва розташований роз'єм підключення входу живлення. Трохи правіше розташований світлодіод аварії, а точніше зниження вхідної напруги нижче норми. У центрі плати розміщено три підлаштування резистори. Праворуч клеми для підключення навантаження.
Перший підлаштування резистор - регулювання порога вимкнення плати в разі зниження вхідної напруги. Це може бути застосовано як захисний захід, щоб заборонити роботу перетворювача за низької вхідної напруги, оскільки що нижча вхідна напруга, то важче йому працювати.
Другий підлаштування резистор - регулювання порога обмеження максимального вихідного струму, при досягненні цього порога перетворювач переходить у режим СС.
Третій підлаштування резистор - регулювання вихідної напруги. Трохи правіше стоїть світлодіод OUT, індикація того, що на вихід подано напругу.
Підвищувальний перетворювач LTC3780 5-32V/1V-30V 10A заснований на передовій мікросхемі, яка забезпечує високу ефективність і надійність роботи пристрою. Мікросхема має передові технологічні рішення, які дають змогу досягти ефективності перетворення на високому рівні, мінімізувати втрати енергії та забезпечити стабільну роботу перетворювача в різних умовах.
Підвищувальний перетворювач LTC3780 5-32V/1V-30V 10A з вольтметром є ідеальним вибором для використання в різних додатках, де потрібне стабільне й ефективне перетворення напруги. Його можна використовувати в системах живлення електронних пристроїв, зарядних пристроях, системах автоматизації, а також в інших галузях, де потрібне перетворення постійної напруги з високою ефективністю і точністю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувацькі характеристики | |
| Сонячна батарея | Немає |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальний струм | 10 А |
| Номінальна потужність | 100 кВт |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Номінальна вхідна напруга | 36 В |
| Максимальна потужність | 130 Вт |
| Допустима пікова потужність | 160 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712,90 ₴





