
Импульсный блок питания 9 V 1 A штекер 5,5/2,1
102,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100240
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник
Країна виробник
Китай
Тип блоку живлення
Імпульсний
Кількість фаз
1
Максимальна вхідна напруга
240 В
Вихідна напруга
12 В
Вихідна потужність
20 Вт
Матеріал корпусу
Пластик
Стан
Новий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,40 ₴





