Стяжка 4*200 мм.
Кольори: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 200 мм |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 1 мм |
| Область застосування хомута | Для кабелів |
| Товщина смуги | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,20 ₴



