
Тринога трипод штатив для фото камер #100353
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100353
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Спеціально розроблена головка робить простим використання штатива з будь-якими камерами
Портативний, легкий штатив, який можна брати з собою в будь-яку подорож
Довжина: 20 см
Ширина затиску: 5 см - 8,5 см
Колір: Чорний
Вага: 150 р, допустиме навантаження 900грамм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 120 мм |
| Максимальна висота штатива | 140 мм |
| Максимальне навантаження | 0.9 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трипод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



