
Зарядний пристрій зарядка USB 2 А
137,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100372
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Вхідна напруга:D. C. 220v
Вихідна напруга:D. C. 5V струм 2А
Основний колір білий - синій, рожевий,жовтий (випадково)
Пристрій світиться, завдяки вбудованому диоду.
Картинка може дещо відрізнятися від заявленої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Ток заряда | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137,10 ₴



