
Штатив тринога трипод WT-3120 Black #100143
274,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100543
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Міні штатив для вебкамер, цифрових камер, телефонів.
Спеціально розроблена головка робить простим використання штатива з будь-якими камерами + кріплення до телефону.
Портативний, легкий штатив, який можна брати з собою в будь-яку подорож
Довжина: 15 см
Вага: 80 г
Навантаження: до 900 г
Колір : чорний, червоний (випадковий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 0.4 мм |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,20 ₴



