
Імпульсний блок живлення 12 V 2 A
109,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103110
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення 12 V 2 A - це компактний пристрій, призначений для забезпечення стабільного електроживлення пристроїв і устаткування, що вимагають напруги 12 вольт і струму до 2 ампер. Він використовує технологію імпульсного перетворення, що дає змогу забезпечувати ефективне та енергоощадне живлення. Завдяки своїй малій масі та габаритам, цей блок живлення легко переносити та підходить для широкого спектра застосувань, включно з електронікою, освітленням, аудіо- та відеообладнанням, маршрутизаторами та іншими пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,70 ₴




