
Датчик руху HC-SR505 pnt
35,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100821
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху HC-SR505 Інфрачервоний модуль розпізнавання руху дозволяє виявляти переміщення об'єктів (наприклад людей або тварин - тепленьких) в зоні дії датчика на відстані до 3 метрів (можна регулювати). Виконаний модуль в безкорпусному варіанті і призначений для вбудовування в різні пристрої (наприклад в систему безпеки будинку), що можна легко зробити з огляду на його мініатюрні розміри. Сенсор має пасивний принцип роботи, спрацьовує він при русі людини, при цьому сигнал на його виході присутній близько 8 секунд.. Має два входи живлення (+5 В і Земля) і один цифровий вихід, за яким можна знімати дані. Якщо перешкод немає - на ньому буде високий рівень (3.3В), якщо є - низький (0В)
Широко використовується в таких сферах, як: індукційні лампи, іграшки з датчиками тіла, продукти безпеки, промислова автоматизація і контроль, автоматичне визначення електричного обладнання, автоматичне управління на батарейках та інше.
| Характеристики | |
| Відстань | 3м |
| Діаметр | лінзи 10мм |
| Діапазон температур | -20 до +80 |
| Кут | < 100 |
| Логічні рівні | високий 3.3 / низький 0 |
| Напруга | 4.5-20 В |
| Розмір | 10х23мм |
| Струм споживання | в спокої мкА: < 60 |
| Час | високого рівня на виході після спрацьовування, С: 8 ± 30% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,20 ₴



