килимок для мишки корковий mousepad
| Виробник | GEMBIRD |
| Модель | MP-N2 |
| Артикул | MP-N2 |
| Колір | коричневий |
| Розмір | 200х210мм |
| Матеріал | шлифована пробка |
| Особливості | прогумована основа запобігає ковзання килимка по самим гладких поверхнях |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,40 ₴


