Метеостанція TS-145(2159T)
Характеристики:
• Модель: TS-145
• Електронний термометр
• Стильний дизайн
• Великий РК-екран
• Діапазон вимірювання вологості: 10 ― 99 %
• Діапазон вимірювання температури: —50 +70 °C
• Відображення температури, вологості та часу • Низьке енергоспоживання
• Висока стабільність і точність
• 12/24-годинне відображення
• Вибір одиниць виміру °C / °F
• Вбудований календар (місяць і дата)
• Запам'ятовування максимальних і мінімальних значень
• Живлення: 2 х AAA — 1,5 В
Характеристики:
• Модель: TS-145
• Електронний термометр
• Стильний дизайн
• Великий РК-екран
• Діапазон вимірювання вологості: 10 ― 99 %
• Діапазон вимірювання температури: —50 +70 °C
• Відображення температури, вологості та часу • Низьке енергоспоживання
• Висока стабільність і точність
• 12/24-годинне відображення
• Вибір одиниць виміру °C / °F
• Вбудований календар (місяць і дата)
• Запам'ятовування максимальних і мінімальних значень
• Живлення: 2 х AAA — 1,5 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292,50 ₴






