
Зарядний пристрій, блок живлення 48 В 2 А pnt
585 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 102793
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для заряджання електротранспорту, як автономний блок живлення.
Вихід: 48 В, 2 А
Індикатор заряду: червоне світло — заряджається, зелене — заряджено
Захист: OVP/OCP/Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання
Колір: чорний
Вихід: 48 В, 2 А
Індикатор заряду: червоне світло — заряджається, зелене — заряджено
Захист: OVP/OCP/Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴



