
Олово для пайки проволока припой 30 г 0,8 мм 63Sn/37Pb pnt
47,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 102460
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Припій 30 г / 0,8 мм для пайки, у вигляді дроту на котушці. Припій виготовлений у вигляді дроту з вмістом незмивного флюсу — 2 %. Даний припій має достатню міцність для пайки міцних з'єднань, великих і невеликих компонентів, SMD-компонентів, а також поверхневого монтажу інших елементів, що вимагають дотримання температурного режиму.
Вага вказана - брутто!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Папір |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага паковання | 0.05 кг |
| Діаметр припоя | 0.8 мм |
| Призначення флюса | Пайка |
| Тип припоя | Свинцево-олов'яні сплави, як у чистому вигляді, так і з присадкою сурми, кадмію, срібла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,50 ₴



