
Модуль керування зарядом XH-M602 з індикатором pnt
329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103038
- +380 (63) 254-97-01
Контролер заряду 12V акумуляторів XH-M602
Контролер призначений для автоматичного увімкнення/вимкнення зарядного пристрою в разі досягнення напруги на акумуляторній батареї заданих (настроюваних) значень верхнього і нижнього рівнів.
Момент увімкнення/вимкнення модуля можна визначити за індикаторним світлодіодом і характерним клацанням реле. Є можливість підключення вольтметра.
Якщо напруга акумулятора дорівнюватиме або буде нижчою за встановлене значення напруги нижнього порога - контролер увімкне зарядний пристрій. У разі досягнення на батареї напруги верхнього порога, контролер вимкне зарядний пристрій, оберігаючи акумулятор від перезарядження.
Напруга нижнього порога встановлюється резистором VR2, а верхнього - VR1. Обертання за годинниковою стрілкою збільшує напругу, проти годинникової - зменшує.
Налаштування контролера заряду XH-M602
Щоб налаштувати додаток, вам слід налаштувати джерело живлення.
- Вивертаємо проти годинникової стрілки у крайній позиції (до клацання) резистор RP1.
- Вивертаємо за годинниковою стрілкою у крайнє положення (до клацання) резистор RP2.
- Подаємо на роз'єми Bat +- мінімальну напругу, при якому увімкнеться реле. Світлодіод на модулі горіти не повинен.
- Критимо резистор RP1 за годинниковою стрілкою, до моменту загоряння світлодіоду на модулі. Таким чином можна налаштувати нижній поріг включення.
- Подаємо на роз' єднання Bat+- максимальне напруження, при якому модуль повинен вимкнути реле. Світлодіод на модулі повинен горіти.
- Вивертаємо RP2 проти годинникової стрілки, до моменту вимкнення світлодіода на модулі. Таким чином можна налаштувати верхній поріг вимикання.
Технічні характеристики XH-M602:
- Модель: XH-M602
- Напруга нижнього порога (включення реле): 10,5V (регулюється);
- Напруга верхнього порога (вимкнення реле): 14,8V (регулюється);
- Нижній поріг (заводські установки): 12,4 В
- Верхній поріг (заводські параметри): 14,8 В
- Струм споживання у режимі вимкненого реле: не більше 12ма;
- Максимальний струм комутації реле (не плутати з зарядним струмом) — до 10А;
- Похибка: 0.1 В
- Коригування потенціометрами: RP2, RP1
- Розміри: 50 мм x 32 мм x 18 мм (Д x Ш х В)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Напруга зарядки | 14 В |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 5 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 15 В |
| Максимальний струм | 5 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 10 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Тип монтажа | Гвинтовий |
- Ціна: 329 ₴



