Новинка

Модуль керування зарядом XH-M610 з індикатором 6-30 В з micro USB
219,40 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103059
+380 (63) 254-97-01
- +380 (96) 132-94-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модуль керування зарядом XH-M610 з індикатором 6-30 В з micro USB
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 15 В |
| Максимальний струм | 5 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 10 В |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Да |
| Напруга заряджання | 14 В |
| Номінальна потужність | 60 кВт |
| Номінальний струм | 5 А |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип монтажа | Гвинтовий |
| Ток заряда | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,40 ₴





