
Термометр електронний XH-B320 від -50 до 800 °C ,5-15 В (червоні цифри) pnt
285,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103105
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий термометр із червоними цифрами та виносним датчиком для вимірювання температури повітря, води тощо.
Можна використовувати у великих холодильниках, рефрижераторах, духових печах, акваріумах, автомобілях та для визначення температури в інших приміщеннях із діапазоном температур від -50 °C до +800 °C.
Характеристики:
• Діапазон вимірюваних температур: -50 °C - +800 °C.
• Роздільна здатність: 0,1 °C.
• Точність: +/- 0,3 °C.
• Живлення: 5-15 В DC.
• Розміри: 48 х 29 х 23 мм.
• Розміри дисплея: 35 х 18 мм.
• Довжина кабелю: 95 см. • Вага нетто: 40 г з датчиком.
• Колір: чорний.
• Підсвічування: червоне
Можна використовувати у великих холодильниках, рефрижераторах, духових печах, акваріумах, автомобілях та для визначення температури в інших приміщеннях із діапазоном температур від -50 °C до +800 °C.
Характеристики:
• Діапазон вимірюваних температур: -50 °C - +800 °C.
• Роздільна здатність: 0,1 °C.
• Точність: +/- 0,3 °C.
• Живлення: 5-15 В DC.
• Розміри: 48 х 29 х 23 мм.
• Розміри дисплея: 35 х 18 мм.
• Довжина кабелю: 95 см. • Вага нетто: 40 г з датчиком.
• Колір: чорний.
• Підсвічування: червоне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Час відгуку | 5 сек |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальна робоча відстань | 1 м |
| Максимальний діапазон вимірювань | 800 |
| Мінімальна робоча відстань | 1 м |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Матеріал упаковки | Поліетилен |
| Напруга | 5 В |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 29 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 1 |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Збереження значення на дисплеї | Ні |
| Кольоровість монітора | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,20 ₴




