
KWS-MX18 USB тестер струму, напруги, потужності та заряду pnt
365,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 102354
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції:
- напруга (V)
- струм (A)
- потужність (W)
- заряд (mAh / mWh)
- час роботи
- опір навантаження
- температура
- збереження даних (до 9 груп)
Характеристики:
- 4–30 В
- до 5–5.1 А
- до 150 Вт
- до 999999 mAh / mWh
- LCD дисплей (кольоровий у версіях)
- підтримка швидкої зарядки QC2.0 / QC3.0
Призначення:
- тест зарядних пристроїв
- перевірка USB кабелів
- контроль павербанків
- вимір реального споживання пристроїв
Особливості:
- кілька режимів індикації
- пам’ять вимірювань
- розширена діагностика USB-портів
- робота в реальному часі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вбудований принтер | Ні |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Індикація | Світлова |
| Монітор | LCD |
| Напруга | 30 В |
| Живлення | USB |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Застосування тестера | АКБ |
| Робоча напруга АКБ | Дванадцять, Шість |
| Розмір монітора | 1 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Функції | Середні значення, Вольтметр, Амперметр, Самокалібрування |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Ширина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,60 ₴




