
Термометр 12-24V XH-B330 -50 до 110 зі звуковою сигналізацією (червоні цифри) pnt
511,80 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103240
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Застосовується: Автомобіль, Температура тіла, Басейн, Акваріум, Тераріум, Віварій, Резервуари для води, Холодильник, Промислове устаткування і усі види вимірювання температури.
Дискретність: 0.1 В
Діапазон вимірювання:-50 ~ 110 ° C Розміри: 79*43*26 мм, L * W * H (не включаючи монтажні вушка)
Напруга живлення: 12-24В постійного струму
Струм споживання : 18mA
Довжина проводів датчика : 100 см Частота оновлення: 200 мс/с
Колір: червоний
Лунає звуковий сигнал при досягненні заданої температури.
Можна задати режим роботи як на охолодження, так і на нагрів.
Дискретність: 0.1 В
Діапазон вимірювання:-50 ~ 110 ° C Розміри: 79*43*26 мм, L * W * H (не включаючи монтажні вушка)
Напруга живлення: 12-24В постійного струму
Струм споживання : 18mA
Довжина проводів датчика : 100 см Частота оновлення: 200 мс/с
Колір: червоний
Лунає звуковий сигнал при досягненні заданої температури.
Можна задати режим роботи як на охолодження, так і на нагрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Час відгуку | 5 сек |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальна робоча відстань | 1 м |
| Максимальний діапазон вимірювань | 800 |
| Мінімальна робоча відстань | 1 м |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Матеріал упаковки | Поліетилен |
| Напруга | 12 В |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 43 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 1 |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Збереження значення на дисплеї | Ні |
| Кольоровість монітора | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,80 ₴



