
Термометр 12V XH-B305 зі звуковою сигналізацією (червоні цифри) pnt
329 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103238
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Застосовується: Автомобіль, Температура тіла, Басейн, Акваріум, Тераріум, Віварій, Резервуари для води, Холодильник, Промислове обладнання та всі види вимірювання температури.
Дискретність: 0.1 В
Діапазон вимірювання: -50 ~ 120 ° C Розміри: 85*42*23 мм, L * W * H (не включаючи монтажні вушка)
Напруга живлення: 12 В постійного струму В (гранична напруга 15 В, при перевищенні буде горіти)
Струм споживання: 18mA
Довжина проводів датчика: 100 см
Частота оновлення: 200 мс/сек Колір: червоний
Лунає звуковий сигнал при досягненні заданої температури.
Можна задати режим роботи як на охолодження, так і на нагрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Час відгуку | 5 сек |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальна робоча відстань | 1 м |
| Максимальний діапазон вимірювань | 800 |
| Мінімальна робоча відстань | 1 м |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал упаковки | Поліетилен |
| Живлення | Мережа 12В |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 42 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 1 |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Збереження значення на дисплеї | Ні |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴




