
Зарядний пристрій, блок живлення 36 В 1,7 А 12Ah pnt
511,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 101192
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для заряджання електромобілів, як автономний блок живлення.
Вихід: 36 В, 1,7 А
Індикатор заряду: червоне світло — заряджається, зелене — заряджено
Захист: OVP/OCP/Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання
Колір: чорний
Вихід: 36 В, 1,7 А
Індикатор заряду: червоне світло — заряджається, зелене — заряджено
Захист: OVP/OCP/Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга зарядки | 36 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 1.7 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,80 ₴



