
Зарядний пристрій, блок живлення 84 В 3,8 А 440 Wt pnt
1 023,70 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 101193
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для заряджання електранспорту, як автономний блок живлення.
Вихід: 84 В, 3,8 А
Індикатор заряду: червоне світло — заряджається, зелене — заряджено
Захист: OVP/OCP/захист від перевантаження/захист від короткого замикання
Колір: чорний
Вихід: 84 В, 3,8 А
Індикатор заряду: червоне світло — заряджається, зелене — заряджено
Захист: OVP/OCP/захист від перевантаження/захист від короткого замикання
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 |
| Довжина: | 260 |
| Маса | 0.5 кг |
| Напруга заряджання | 84 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Ток заряда | 3.8 |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023,70 ₴



