
Термометр гігрометр з виносним датчиком pnt
61,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100211
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
- Зручний у використанні датчик температури і вологості, допоможе вам створити комфортну обстановку у вашому будинку, офісі, на робочому приміщенні.
- Точність вимірювань +-1С або +1%RH
- Межі виміру температури: 0°C~50°C.
- Розмір: 5.7 cm cm x 3.2 x 1.2 cm Вага: 25g
- Живлення: 2x батарейки LR44 (не в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.025 кг |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 57 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 50 |
| Мінімальний діапазон вимірювань | 0 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Одиниця вимірювання | °С |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,70 ₴



