
Термометр HTC-2 з виносним датчиком pnt
210,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100748
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
- Зручний у використанні датчик температури і вологості, допоможе вам створити комфортну обстановку у вашому будинку, офісі, робочому приміщенні.
- Точність вимірювань +-1С або +1%RH
- Межі вимірювання температури: 0°C~50°C.
- Розмір: 106x98x22 Вага: 125 г
- Живлення: батарея 1.5В типу R03 / AAA / Міні пальчик
- Виносний датчик дає змогу зчитувати дані з двох зон. По суті, з тієї, де знаходиться датчик, і безпосередньо зони, де стоїть пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.125 кг |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 106 |
| Колірність монітора | Чорно-білий |
| Одиниця вимірювання | °С |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,20 ₴



