
Термометр для холодильників pnt
146,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 103080
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термометр для холодильників чорний або білий
Вологозахищений термометр для холодильника з гачком. Датчик температури розміщений на зовнішній частині корпусу. Функція збереження максимальної та мінімальної температури за час вимірювання. Кріплення на магніт, за допомогою гачка, установка на горизонтальній поверхні.
Розмір термометра: 87 * 45 * 22 мм
Висота цифр: 14 мм
Робоча напруга: батарейка CR2032 3 Вольти
Температурний діапазон вимірювання: -20 ~ +50 ℃
Точність вимірювання: ± 1 ℃
Роздільна здатність: 0,1 ℃.
Вимірювальний цикл: 10 с
Вага нетто 45 г; вага брутто 60 г
Вологозахищений термометр для холодильника з гачком. Датчик температури розміщений на зовнішній частині корпусу. Функція збереження максимальної та мінімальної температури за час вимірювання. Кріплення на магніт, за допомогою гачка, установка на горизонтальній поверхні.
Розмір термометра: 87 * 45 * 22 мм
Висота цифр: 14 мм
Робоча напруга: батарейка CR2032 3 Вольти
Температурний діапазон вимірювання: -20 ~ +50 ℃
Точність вимірювання: ± 1 ℃
Роздільна здатність: 0,1 ℃.
Вимірювальний цикл: 10 с
Вага нетто 45 г; вага брутто 60 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Одиниця виміру | °С |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
| Загальні | |
| Вага | 0.045 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146,20 ₴



