
Цифровий термометр з датчиком на виносі 1м два датчики pnt
146,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100792
+380 (96) 132-94-58
- +380 (63) 254-97-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
• Робоча напруга: 4–30 В
• Діапазон вимірювання температури: -50…+120 °C
• Похибка: 1 °C
• Датчик температури: NTC 3950 10K, довжина датчика 100 см
• Крок вимірювання: 0,1°С
• Робоча температура: -20 +50 °С
• Колір дисплея: червоний і синій
Він живиться від джерела напруги 4–30 вольт, що робить його придатним для використання в автомобілях, кемперах та інших місцях, де доступна напруга 5, 12, 24 тощо вольт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Час відгуку | 5 сек |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальна робоча відстань | 1 м |
| Максимальний діапазон вимірювань | 120 |
| Мінімальна робоча відстань | 1 м |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 1 |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Збереження значення на дисплеї | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146,20 ₴





