Блок живлення 12V 30А призначено для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів. Блок живлення (адаптер) 12V 30A має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму.
Цей блок живлення має захисний перфорований корпус, який забезпечує відмінне пасивне охолодження. Блок живлення має чудову стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження.
Технічні характеристики блока живлення:
корпус: перфорований метал
ступінь вологозахисту: IP20 негерметичний
потужність: 350Вт
вихідний струм: 30А
робоча напруга: 220В
вихідна напруга: 12В
тип блоку: імпульсний
тип захисту: від короткого замикання, перегріву і перевантаження
габарити, ДхШхВ: 215х115х50мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 30 А |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| ККД, не менше | 80 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 100 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
- Ціна: 676,40 ₴




